Testy NycoCard HbA1c - 24 szt - hemoglobina glikowana

1116083

5596

Producent: Alere

3-minutowy test do monitorowania hemoglobiny glikowanej

UWAGA: Do wykonania tylko z aparatem NycoCard Reader II

Więcej szczegółów

390,00 zł brutto

8%

Więcej informacji

Test HbA1c

W ofercie Medmess znajdziesz 3-minutowy test do monitorowania hemoglobiny glikowanej. Test HbA1c przeznaczony jest do użytku profesjonalnego z wykorzystaniem aparatu NycoCard Reader II. Wynik, który uzyska lekarz wykonujący test HbA1c będzie podstawą do przeprowadzenia konsultacji medycznej, opracowania zaleceń terapeutycznych i zachęcenia pacjenta do ich przestrzegania.

Pomiar glikowanej hemoglobiny, znanej też jako HbA1c, jest dokładną metodą przystosowaną do rutynowego monitorowania metabolizmu u chorych na cukrzycę. Niewątpliwą zaletą urządzenia do oznaczania poziomu HbA1c jest jego szybkość oraz precyzja.To ważne, aby test HbA1c wykonywać zgodnie z zaleceniami producenta. Towarzystwa diabetologiczne łącznie z amerykańskim (ADA) rekomendują regularną kontrolę metabolizmu glukozy przy użyciu testu HbA1c. W przypadku niektórych pacjentów powinno to mieć miejsce co 3- miesiące, a gdy stan jest unormowany raz na pół roku.

Dlaczego warto kontrolować HbA1c?

Kliniczne znaczenie HbA1c jest ściśle związane z poziomem glukozy we krwi. Badania dowiodły, że pacjenci z podwyższonym ponad normę poziomem HbA1c narażeni są na wystąpienie późnych komplikacji. Kontrola i wyrównanie poziomu cukrzycy opóźnia lub zapobiega występowaniu powikłań pocukrzycowych, takich jak zawał serca, choroby oczu i nerek.

Bieżąca kontrola przebiegu choroby daje lekarzowi prowadzącemu i pacjentowi wiarygodny obraz sytuacji. Jakiekolwiek nieprawidłowości można wychwycić szybko i dzięki testowiHbA1c wdrożyć natychmiastowe zmiany w leczeniu i opiece nad pacjentem z cukrzycą.

Przebieg testu

Do wykonania testu HbA1c niewielkiej kropli krwi. Czas trwania wynosi 3 minuty, po jego upływie natychmiast uzyskasz wynik, który od razu przedstawiasz pacjentowi. Tak szybki czas reakcji w oznaczaniu HbA1c usprawnia przebieg wizyty i do minimum ogranicza stres związany z badaniem i całą konsultacją medyczną.

Dokładny wynik testu HbA1c uzyskany z użyciem kwasu boronowego wskazujące ścisłe powinowactwo do konfiguracji glikowanej hemoglobiny. W rezultacie uzyskujesz informacje o ilości białek hemoglobiny, które uległy procesowi glikacji.

„Wyrób medyczny przeznaczony dla profesjonalnego użytkownika, według definicji z art. 2 pkt 1.26) Ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010r”NycoCard Reader II HbA1c

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Testy NycoCard HbA1c - 24 szt - hemoglobina glikowana

Testy NycoCard HbA1c - 24 szt - hemoglobina glikowana

3-minutowy test do monitorowania hemoglobiny glikowanej

UWAGA: Do wykonania tylko z aparatem NycoCard Reader II

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pliki do pobrania

Projektowanie stron Studio Graficzne