Kosmetyki do stóp

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Kosmetyki do stóp Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Krem z mocznikiem

Kremy do skóry dłoni i stóp wzbogacone o przyjazny dla ludzkiego organizmu mocznik, są doskonałym wyborem dla diabetyków. Nietoksyczny i niealergizujący krem z mocznikiem, który posiadamy w naszej ofercie doskonale radzi sobie z przestrzenią między palcami. Kosmetyk o właściwościach leczniczych stosowany jest w gabinecie stopy cukrzycowej, zatem możesz powierzyć mu pielęgnację swojej skóry. Krem z mocznikiem ma wiele zastosowań:

  •          zapobiega powstawaniu modzeli i nagniotków
  •          sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna
  •          pomaga likwidować problem nieprzyjemnej suchości i szorstkości

Wybierając krem z mocznikiem, który w składzie posiada mocznik 10%, wzmacniasz barierę ochronną swojej skóry bez zaburzania jej naturalnych funkcji.

Zalecany dla diabetyków krem z mocznikiem

Dlaczego krem z mocznikiem jest zalecany dla diabetyków? Ponieważ umożliwia skórze swobodne oddychanie, a sam mocznik charakteryzuje się zdolnościami pochłaniania wody. Dzięki temu doskonale nawilża skórę, chroniąc ją przed nadmierną utratą wody. Krem z mocznikiem o 10% stężeniu poradzi sobie z pielęgnacją stóp, pozostawiając Ci uczucie świeżości i komfortu. Ponieważ szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy, zaraz po aplikacji możesz nałożyć skarpetki lub rajstopy. Regularnie stosowany krem z mocznikiem pomoże Ci utrzymać stopy w dobrej kondycji, abyś cieszył się ich przyjemną gładkością. Nie tylko działanie doraźne, ale również ochronne wykazuje krem z mocznikiem, który pielęgnuje i chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Projektowanie stron Studio Graficzne