Mycie Rąk

Promocje

Mycie Rąk Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Dłonie są narażone na ciągły kontakt z czynnikami zakaźnymi i chorobotwórczymi. Używanie jednorazowych rękawiczek stanowi barierę ochronną, jednak należy również zadbać o doraźną dezynfekcję skóry. Ma to znaczenie dla bezpieczeństwa nie tylko podczas wykonywania zabiegów chirurgicznych i higienicznych. Wiele zarazków przenosi się poprzez kontakt ze śluzówkami, dlatego dezynfekcja rąk powinna być przeprowadzana również poza miejscem pracy.

Skuteczne i bezpieczne preparaty do dezynfekcji rąk

W ofercie Medmess znajdziesz szeroki wybór środków, dzięki którym kompleksowo zadbasz o higienę dłoni. Przeznaczone są do stosowania w szpitalach, gabinetach lekarskich i weterynaryjnych oraz salonach kosmetycznych. Preparaty do dezynfekcji rąk sprawdzą się wszędzie tam, gdzie skóra jest narażona na bezpośredni kontakt z groźnymi patogenami. Dostępne u nas środki pochodzą od sprawdzonych producentów i spełniają wymagane normy jakości. Ponadto zostały przebadane dermatologicznie, dzięki czemu zapewniają bezpieczną dezynfekcję rąk bez ryzyka wystąpienia podrażnień. Skład środków do higieny dłoni jest wzbogacony o dodatki pielęgnacyjne, które nawilżają i rewitalizują skórę. Oferowane preparaty do dezynfekcji rąk:

  • przeznaczone są do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji,
  • są łagodne dla skóry, nie powodują podrażnień i alergii,
  • mają działanie bakteriobójcze, antywirusowe oraz przeciwgrzybiczne,
  • delikatnie nawilżają i pielęgnują skórę,
  • charakteryzują się natychmiastowym działaniem,
  • zapewniają przedłużoną ochronę antybakteryjną,
  • wyróżniają się wysoką skutecznością,
  • są wydajne i wygodne w użyciu.

W sprzedaży mamy preparaty do dezynfekcji rąk dostępne w formie płynu, mydła i żelu. U nas znajdziesz także profesjonalne środki do mycia całego ciała, które skutecznie usuwają bakterie, wirusy i mikroorganizmy. Do osobistej ochrony polecamy chusteczki do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu.

Dlaczego dezynfekcja rąk jest tak ważna?

Prawidłowa higiena dłoni to podstawowa czynność, która może znacznie zredukować zakażenie się groźnymi chorobami. Dotykanie rękami twarzy oraz mikrourazy naskórka zwiększają ryzyko przeniesienia chorobotwórczych patogenów, które mogą doprowadzić do poważnych dolegliwości. Każdorazowa dezynfekcja rąk jest więc obowiązkowa w ośrodkach medycznych czy salonach kosmetycznych, gdzie skóra narażona jest na ciągły kontakt z bakteriami. Również dla własnego bezpieczeństwa warto stosować preparaty do dezynfekcji rąk w formie żelu, sprayu lub chusteczek, które zmieszczą się w torebce.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Projektowanie stron Studio Graficzne