Kompresy, tupfery i tamponady

Promocje

Kompresy, tupfery i tamponady Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kompresy z gazy – nasza oferta

Kompresy z gazy, które oferujemy, są bardzo miękkie, a przy tym niezwykle chłonne i co najważniejsze przepuszczające powietrze. Kompresy z gazy charakteryzują się tym, że wszystkie brzegi cięte umiejscowione są po wewnętrznej stronie. Dzięki temu rozwiązaniu materiał nie strzępi się, co wpływa na komfort użytkowania.

Dostępne w naszej ofercie gazy z węglem aktywowanym mają właściwości bakteriobójcze. Warstwa ochronna w znacznym stopniu przyczynia się do uniemożliwienia wyciekania wysięku z opatrunku, dzięki czemu skutecznie chroni ubranie przed zabrudzeniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

●       gazy jałowe w różnych rozmiarach,

●       opatrunki chłonne z węglem aktywowanym z cząsteczkami srebra w różnych rozmiarach,

●       tamponady do głębokich ran z węglem aktywowanym z cząsteczkami srebra w różnych rozmiarach,

●       opatrunki z super absorbentem,

●       kompresy z zabezpieczeniem przed przesiąkaniem,

●       opatrunki maściowe z parafiną.

Gazy i kompresy z gazy znajdują zastosowanie w każdej placówce medycznej. Dzięki nim można skutecznie opatrywać rany, jak również przeprowadzać wszelkiego rodzaju zabiegi ambulatoryjne. W zależności od ilości nitek – czyli gęstości – gaza może być mniej lub bardziej chłonna.

Proponujemy bogatą ofertę kompresów gazowych w różnych rozmiarach oraz o różnym stopniu chłonności. Kompresy oferowane przez naszą firmę przepuszczają powietrze, dzięki czemu rana goi się bez obaw o wystąpienie zakażeń.

Projektowanie stron Studio Graficzne