Etui termoizolacyjne

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Etui termoizolacyjne Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Etui termoizolacyjne na insulinę

Insulina powinna być odpowiednio przechowywana. Ampułki, które nie były otwierane należy trzymać w lodówce – w temperaturze od 2 do 8oC – z dala od elementu chłodzącego, by nie doprowadzić do jej zamrożenia. W związku z tym, że otwarta i wykorzystywana insulina musi być przechowywana w temperaturze 2-30oC, niezbędne okazują się specjalne etui termoizolacyjne na insulinę.

Bezpieczny i wygodny transport insuliny - etui termiczne

Dostępne w naszej ofercie etui termiczne na insulinę wpływają na bezpieczny transport, bez obaw o uszkodzenie preparatu. Użytkowanie pokrowca jest niezwykle proste, a co najważniejsze etui termiczne to produkt wielokrotnego użytku.

Etui termiczne zbudowane jest z dwóch części. Zewnętrzna część pełni funkcję ochronną. Część wewnętrzna zawiera nietoksyczne i niepalne kryształki. Wkładkę z kryształkami należy zanurzyć w wodzie i poczekać na aktywowanie się kryształków. Cały ten proces to około 10 minut - w trakcie należy delikatnie rozprowadzać dłonią kryształki w celu ich równomiernego rozmieszczenia. Po aktywacji wkładkę należy delikatnie osuszyć i pozostawić na kilka minut, aby utworzony żel zaabsorbował resztę wilgoci. Wkład utrzymuje stałą temperaturę przez około 2-3 dni. Po tym czasie należy powtórzyć proces aktywacji kryształków.

Projektowanie stron Studio Graficzne