Plastry antybakteryjne

Promocje

Plastry antybakteryjne Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Opatrunkowe plastry antybakteryjne

Oferujemy wysokiej jakości plastry antybakteryjne, które są doskonałym rozwiązaniem opatrunkowym również dla pacjentów po operacjach. Produkt jest bardzo delikatny dla skóry, nie powoduje nawet najmniejszych podrażnień. Plastry antybakteryjne można stosować w miejscach, które wymagają szczególnej uwagi przy zmianie opatrunku i są bardzo wrażliwe. Zastosowanie nietkanego materiału sprawia, że skóra pod plastrem ma dostęp do powietrza. Każdy z plastrów charakteryzuje się bardzo chłonnym opatrunkiem.

Główną zaletą, jeśli chodzi o oferowane przez naszą firmę plastry antybakteryjne, jest fakt zastosowania w nich chlorheksydyny, która wpływa na właściwości antybakteryjne plastrów.

Plastry należy stosować na suchą, oczyszczoną wcześniej powierzchnię ciała. Trzeba zachować ostrożność w przypadku powierzchni klejącej plastra, aby nie została umieszczona w miejscu, w którym znajduje się rana.

Szerokie wybór dopasowany do indywidualnych potrzeb

Plastry antybakteryjne dostępne są w szczelnych opakowaniach gwarantujących sterylność. Każde opakowanie zawiera kilka lub kilkanaście sztuk produktu. Oferujemy różne rozmiary plastrów, aby mogli Państwo dopasować je do miejsca, w którym mają być zastosowane. Jedno opakowanie może zawierać różnego rodzaju plastry antybakteryjne.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, w której znajdują się inne środki opatrunkowe oraz sprzęt  medyczny. 

Projektowanie stron Studio Graficzne