Igły do penów insulinowych

Filtry

Włączone filtry:

Igły do penów insulinowych Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Igły do pena

Igły to elementy urządzeń pomiarowych, które podlegają najbardziej intensywnej eksploatacji. Dlatego szczególnie ważne jest, abyś posiadał ich zapas. Znajdujące się w naszej ofercie tanie igły do pena dają Ci możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie, większej ich ilości. To nowoczesne produkty pochodzące od najlepszy producentów, które spełniają nie tylko swoją najważniejszą funkcję użytkową, ale jednocześnie są nowoczesne i innowacyjnie zaprojektowane. Tanie igły do pena wykorzystując unikalną technologię Safe Click Technology zapewniają bezpieczne usuwanie igły. To szczególnie ważne w przypadku młodzieży i osób starszych, aby zminimalizować ryzyko niepotrzebnych ukłuć do minimum. Sprzedawane przez nas tanie igły do pena w większości są kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku, m.in. Novo Nordisk, Sanofi, Eli Lily i Owen Mumford.

Dostępne w naszej ofercie igły do pena insulinowego są wykonane w sposób, który zapewnia bardzo szybkie i komfortowe wstrzykiwanie. Ponadto występują w kilku długościach, dzięki czemu każdy może dobrać takie igły do pena insulinowego, aby ich działanie dopasowane było do konkretnych potrzeb.

Wygodne pomiary, które zapewniają tanie igły do pena

W przypadku przeprowadzania regularnych, codziennych kontroli poziomu glukozy we krwi, ważne jest, aby urządzenie było nie tylko wysokogatunkowe i precyzyjne, ale również mało inwazyjne. Tanie igły do pena, jakie posiadamy w asortymencie oferują doskonałą jakość wstrzyknięć insuliny każdego dnia. Zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły, dlatego wyróżnia je:

  •          gładka powierzchnia igły pokryta silikonem
  •          wyjątkowo cienkie ścianki igły umożliwiające swobodny przepływ elekto-polerowane
  •          elementy dla uzyskania maksymalnej gładkości dla wsparcia płynnej iniekcji
  •          odpowiednio fazowane krawędzie igły, zmniejszające siłę wkłucia

Tanie igły do pena to gwarancja najwyższego zadowolenia oraz oszczędności.

Projektowanie stron Studio Graficzne