Afinion ACR, CRP, HbA1c

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Afinion ACR, CRP, HbA1c Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 16 050,00 zł W magazynie

  Afinion AS100 Wielo-testowy Analizator.Przeznaczony jest do oznaczania testów (w bardzo szerokim zakresie). Odczynniki i instrument są zaprojektowane jako jednostki zamknięte. Unikalny system bezpieczeństwa - nadzoruje i rejestruje każdy krok podczas przygotowywania próbki i pomiaru. Gwarantuje to, że wynik nie jest wyświetlany w przypadku wystąpienia błędu.

 • 343,00 zł W magazynie

  Afinion ACR to prosty, szybki i wygodny test na określenie stosunku albuminy do kreatyniny (ACRatio) w ludzkim moczu. Mikroalbuminuria jest pierwszym klinicznym objawem choroby nerek wywołanej cukrzycą i chorobami układu sercowo-naczyniowego. Proste badanie mikroalbuminurii jest bardzo skutecznym wczesnym, wskaźnikiem niewydolności nerek.

 • 270,00 zł W magazynie

  Test CRP jest ważnym badaniem w punktach opieki zdrowotnej, wskazuje czy przyczyną zakażenia są wirusy czy bakterie. Łączny czas pomiaru wynosi 4 minuty, wynik testu CRP może wspomóc kliniczną diagnozę przyczyn zapalenia.

 • 343,00 zł W magazynie

  Afinion test HbA1cAfinion test HbA1c oraz w pełni zautomatyzowany Afinion Analyzer, dają pewne dane, łatwo dostępne, bez względu na to gdzie i kiedy ich potrzebujesz. Można udzielić porady lekarskiej pacjentowi bez obaw.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Afinion AS100 jest wielotestowym analizatorem. Afinion służy do oznaczania testów (w bardzo szerokim zakresie). Odczynniki oraz instrument są zaprojektowane jako jednostki zamknięte. Natomiast unikalny system bezpieczeństwa aparatu Afinion - nadzoruje i rejestruje każdy krok podczas przygotowywania próbki oraz pomiaru. Gwarantuje to, iż wynik nie jest wyświetlany w sytuacji wystąpienia błędu.

Projektowanie stron Studio Graficzne