Opatrunki

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Opatrunki Jest 116 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 116 elementów

Opatrunki na rany dla domowej apteczki

Opatrunki na rany są obowiązkowym punktem w każdej apteczne domowej, samochodowej lub podręcznej. Sięgasz po nie w ramach udzielenia pierwszej pomocy sobie lub osobie, która doznała urazu. To ważne, aby starannie założone opatrunki na miejsca uprzednio zdezynfekowane odpowiednio chroniły uszkodzone miejsca i oddzielały je od wpływu zanieczyszczeń z zewnątrz. Opatrunki na rany są zatem barierą redukującą do minimum ryzyko wystąpienia niebezpiecznego dla zdrowia zakażenia. Zgromadzone w naszej ofercie opatrunki posiadają również właściwości lecznicze. Oznacza to, że producenci wyposażyli je w substancje wspomagające gojenie ran, które działają przeciwbakteryjnie. Takie połączenie gwarantuje szybki powrót do zdrowia oraz redukcję bólu.

Opatrunki na różne dolegliwości

Nie wszystkie opatrunki są uniwersalnym rozwiązaniem, sprawdzającym się przy różnych skaleczeniach. Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje opatrunki na rany, takie jak:

  •          plastry opatrunkowe (standardowe, hydrożelowe, antybakteryjne)
  •          bandaż elastyczny
  •          zimne okłady
  •          opaski opatrunkowe
  •          tamponady
  •          opatrunki z węglem aktywowanym, chirurgiczne, ze srebrem,
  •          podkolanówki uciskowe

Warto zasięgnąć porady lekarskiej lub skonsultować się z farmaceutą, jakie opatrunki na rany sprawdzą się w konkretnej, indywidualnej sytuacji. Odpowiedni dobór struktury i formy leczenia do charakteru uszkodzenia pomogą skutecznie zregenerować skórę. Ważne, aby opatrunki nie tylko odpowiadały na potrzeby konkretnego urazu, ale jednocześnie były wykonane z wysokiej jakości materiałów i nie przywierały do uszkodzonego miejsca. Zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza opatrunki na rany są komfortowe dla Twojego samopoczucia.

Projektowanie stron Studio Graficzne