Opatrunki na rany

Filtry

Włączone filtry:

Opatrunki na rany  Jest 112 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 112 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 112 elementów

Opatrunki na rany dla domowej apteczki

Opatrunki na rany są obowiązkowym punktem w każdej apteczne domowej, samochodowej lub podręcznej. Sięgasz po nie w ramach udzielenia pierwszej pomocy sobie lub osobie, która doznała urazu. To ważne, aby starannie założone opatrunki na miejsca uprzednio zdezynfekowane odpowiednio chroniły uszkodzone miejsca i oddzielały je od wpływu zanieczyszczeń z zewnątrz. Opatrunki na rany są zatem barierą redukującą do minimum ryzyko wystąpienia niebezpiecznego dla zdrowia zakażenia. Zgromadzone w naszej ofercie opatrunki posiadają również właściwości lecznicze. Oznacza to, że producenci wyposażyli je w substancje wspomagające gojenie ran, które działają przeciwbakteryjnie. Takie połączenie gwarantuje szybki powrót do zdrowia oraz redukcję bólu.

Opatrunki - na różne dolegliwości

Nie wszystkie opatrunki są uniwersalnym rozwiązaniem, sprawdzającym się przy różnych skaleczeniach. Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje opatrunki na rany, takie jak:

  •          plastry opatrunkowe (standardowe, hydrożelowe, antybakteryjne)
  •          bandaż elastyczny
  •          zimne okłady
  •          opaski opatrunkowe
  •          tamponady
  •          opatrunki z węglem aktywowanym, chirurgiczne, ze srebrem,
  •          podkolanówki uciskowe

Warto zasięgnąć porady lekarskiej lub skonsultować się z farmaceutą, jakie opatrunki na rany sprawdzą się w konkretnej, indywidualnej sytuacji. Odpowiedni dobór struktury i formy leczenia do charakteru uszkodzenia pomogą skutecznie zregenerować skórę. Ważne, aby opatrunki nie tylko odpowiadały na potrzeby konkretnego urazu, ale jednocześnie były wykonane z wysokiej jakości materiałów i nie przywierały do uszkodzonego miejsca. Zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza opatrunki na rany są komfortowe dla Twojego samopoczucia.

Projektowanie stron Studio Graficzne