Strzykawki insulinowe

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Strzykawki insulinowe Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Strzykawki do insuliny zawsze pod ręką

Dla osób zmagających się z problemem przewlekłej choroby, jaką jest cukrzyca, niezbędne są strzykawki insulinowe. Stanowią one podstawowe wyposażenie podręcznego zestawu diabetyka, który regularnie musi wykonywać zastrzyki. Aby zminimalizować poziom stresu oraz bólu wynikającego z dużej ilości nakłuć warto wybrać strzykawki do insuliny Insumed.  W naszym sklepie produkt występuje w kilku wariantach. Opakowania zawierające 30 sztuk strzykawek oferują modele o różnej pojemności i grubości. Możesz zatem dopasować strzykawki insulinowe do swoich potrzeb, korzystając z wyjątkowych igieł do bezbolesnych zastrzyków.

Postaw na Insumed

Nasze strzykawki insulinowe pochodzą od sprawdzonego producenta, posiadającego doświadczenie w produkcji akcesoriów niezbędnych cukrzykom. Dzięki temu możemy zaoferować Ci zestaw składający się ze strzykawki do insuliny oraz wyjątkowego obiektywu o właściwościach powiększających. Ułatwia on odczyt ze skali zwłaszcza osobom starszym, redukując tym samym do minimum ryzyko pomyłki. Precyzyjnie działające urządzenie ułatwia dozowanie substancji i charakteryzuje się:

  •          skalą z zaznaczonymi „połówkami” jednostek
  •          płaską, nielateksową, potrójną gumową uszczelką tłoka
  •          mechanizmem zapobiegającym niekontrolowanym przemieszczeniom tłoka
  •          sterylizacją z użyciem tlenku etylenu
  •          bezpiecznym opakowaniem (pudełko z 3 torebkami, 10 strzykawek w każdej)

Insumed odpowiada na potrzeby cukrzyków, którzy potrzebują urządzeń medycznych do codziennego kontrolowania swojej choroby. Tylko dobre strzykawki insulinowe pomogą Ci w tym bezboleśnie.

Projektowanie stron Studio Graficzne