Większość zamawianych pozycji otrzymacie Państwo w ciągu do 7 dni. Na czas oczekiwania składają się: okres realizacji zamówienia przez naszą firmę i czas dostarczenia przesyłki przez spedytora: firmę kurierską FedEx, InPost lub Pocztę Polską. Wysyłka jest realizowana w trzech wariantach:

Cennik kosztów przesyłki :

Kurier FedEx    –   przedpłata na konto - 21,00 zł brutto

Kurier FedEx    –   płatność przy odbiorze – 26,00 zł brutto

Paczkomaty     –   przedpłata na konto - 13,00 zł brutto

Paczkomaty     –   płatność przy odbiorze – 16,00 zł brutto


Powyższe koszty transportu obowiązują jedynie na terenie Polski. W przypadku przesyłek zagranicznych koszty będą ustalane indywidualnie.


Zamówione produkty wysyłamy klientom w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, zależy od wybranej formy płatności.

Testy diagnostyczne NycoCard wysyłamy jedynie przesyłką KURIERSKĄ.

Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Koszt wysyłki towaru przy przedpłacie jaki i za zaliczeniem, w tym testów w styropianie,  wynosi odpowiednio 30,00 i 35,00zł brutto.

Przesyłka zagraniczna
Jeśli towar ma być wysłany poza granice Polski, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami, w celu ustalenia wysokości kosztów wysyłki.

Zwroty
zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby!

Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.


Projektowanie stron Studio Graficzne