Profil

Firma MEDMESS specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu medycznego. Oferta obejmuje ciśnieniomierze, glukometry, stetoskopy, termometry, testy diagnostyczne oraz drobny sprzęt medyczny wraz z akcesoriami i częściami zamiennymi.

Ludzie

Firmę MEDMESS tworzy kilkudziesięcioosobowy zespół doświadczonych pracowników, którzy od kilkunastu lat są z nią nierozłącznie związani i dysponują bogatą wiedzą z zakresu działalności firmy.

Historia

Firma MEDMESS powstała w 1982 roku. Założona przez inż. Wojciecha i Jarosława Kropaczewskich, początkowo jako Warsztat Mechaniki Precyzyjnej, była typową, rodzinną firmą produkującą od podstaw barometry, mierniki maksymalnego przepływu powietrza oraz ciśnieniomierze zegarowe.

Od 1989 roku firma powoli przekształca się w spółkę produkcyjno-handlową: nawiązuje współpracę z firmami niemieckimi, amerykańskimi i izraelskimi. Oferta zostaje wzbogacona o ciśnieniomierze elektroniczne, rtęciowe, glukometry, stetoskopy i sprzęt stomatologiczny.

W 1994 roku następuje podział firmy na dwie niezależne spółki: MEDMESS oraz "Garmed". Od tego czasu datuje się najbardziej dynamiczny rozwój firmy MEDMESS. W kolejnych latach MEDMESS zostaje w Polsce wyłącznym dystrybutorem wyrobów takich potentatów, jak: Samsung, Lifescan, Owen Mumford, co roku podwajając swoje obroty.

W roku 2007 firma Medmess obchodziła jubileusz 25-lecia istnienia.
Posiadamy system jakości ISO 9001.2000


Projektowanie stron Studio Graficzne