Ciśnieniomierze

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Ciśnieniomierze Jest 74 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 74 elementów

Ciśnieniomierze – postaw na najwyższą jakość wykonania

Ciśnieniomierz naramienny to urządzenie, którego mankiet jest zakładany na przedramię. Do użytku domowego najlepszym rodzajem jest urządzenie automatyczne. Jeśli chodzi o ciśnieniomierz naramienny, użytkownik ogranicza się wyłącznie do założenia mankietu na swoje ramię dokładnie tak, jak zostało to ujęte w instrukcji. Następnie uruchamia urządzenie za pomocą naciśnięcia przycisku. Ciśnieniomierz naramienny sam pompuje mankiet do odpowiedniej wartości i dokonuje pomiaru, a pozostałe powietrze z mankietu zostaje automatycznie opróżnione. Wyniki pomiaru wyświetlane są na ekranie urządzenia. Jest to urządzenie bardzo proste w obsłudze.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy - szybki pomiar ciśnienia

Ciśnieniomierz jest jednym z najczęściej poszukiwanych sprzętów medycznych. Model nadgarstkowy jest wybierany głównie ze względu na niewielkie rozmiary - można nosić go ze sobą, co w przypadku osób, które mają problemy ciśnieniowe, jest bardzo ważne. Ciśnieniomierz nadgarstkowy jak wskazuje nazwa, umieszcza się na nadgarstku. Dzięki temu nie trzeba martwić się o rozmiar mankietu jak w przypadku modelu naramiennego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy - zarówno, jeśli chodzi o ciśnieniomierz nadgarstkowy, jak i naramienny.

Projektowanie stron Studio Graficzne