Ciśnieniomierze

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Ciśnieniomierze Jest 18 produktów.

Ciśnieniomierze BEURER – postaw na najwyższą jakość wykonania

Ciśnieniomierz naramienny to urządzenie, którego mankiet jest zakładany na przedramię. Do użytku domowego najlepszym rodzajem jest urządzenie automatyczne. Jeśli chodzi o ciśnieniomierz naramienny, użytkownik ogranicza się wyłącznie do założenia mankietu na swoje ramię dokładnie tak,...

Ciśnieniomierze BEURER – postaw na najwyższą jakość wykonania

Ciśnieniomierz naramienny to urządzenie, którego mankiet jest zakładany na przedramię. Do użytku domowego najlepszym rodzajem jest urządzenie automatyczne. Jeśli chodzi o ciśnieniomierz naramienny, użytkownik ogranicza się wyłącznie do założenia mankietu na swoje ramię dokładnie tak, jak zostało to ujęte w instrukcji. Następnie uruchamia urządzenie za pomocą naciśnięcia przycisku. Ciśnieniomierz naramienny sam pompuje mankiet do odpowiedniej wartości i dokonuje pomiaru, a pozostałe powietrze z mankietu zostaje automatycznie opróżnione. Wyniki pomiaru wyświetlane są na ekranie urządzenia. Jest to urządzenie bardzo proste w obsłudze.

Dostępny w naszej ofercie ciśnieniomierz naramienny ma uniwersalny mankiet na ramię od 22 centymetrów do 36 centymetrów obwodu. Na wyświetlaczu urządzenia podawane są informacje związane nie tylko z pomiarem, ale również datą oraz godziną badania. Ciśnieniomierze zasilane są standardowymi bateriami „AA”, jednak istnieje możliwość zasilania ich bezpośrednio za pomocą zasilacza sieciowego. Ciśnieniomierze BEURER charakteryzują się szerokim zakresem pamięci pomiarów – dodatkowo wyświetlane wyniki prezentowane są w kolorowej skali, co ułatwia sklasyfikowanie otrzymanego wyniku.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy - szybki pomiar ciśnienia

Ciśnieniomierz jest jednym z najczęściej poszukiwanych sprzętów medycznych. Model nadgarstkowy jest wybierany głównie ze względu na niewielkie rozmiary - można nosić go ze sobą, co w przypadku osób, które mają problemy ciśnieniowe, jest bardzo ważne. Ciśnieniomierz nadgarstkowy jak wskazuje nazwa, umieszcza się na nadgarstku. Dzięki temu nie trzeba martwić się o rozmiar mankietu jak w przypadku modelu naramiennego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy - zarówno, jeśli chodzi o ciśnieniomierz nadgarstkowy, jak i naramienny.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Projektowanie stron Studio Graficzne