Rękawice jednorazowe

Rękawice jednorazowe Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ochrona dłoni to podstawowe zabezpieczenie osób pracujących ośrodkach medycznych i pozamedycznych. Rękawice jednorazowe stanowią barierę przed zakażeniem oraz przenoszeniem bakterii, drobnoustrojów oraz czynników chorobotwórczych na drugą osobę. Aby należycie spełniły swoją funkcję, muszą być wykonane z trwałych, a jednocześnie elastycznych materiałów, które dopasowują się do kształtu dłoni. Rękawice winylowe przeznaczone są do badań diagnostycznych. Rękawice nitrylowe są produktem, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów – zarówno pod kątem ochrony, jak i wygody w użytkowaniu.

Rękawice diagnostyczne – trwałe i komfortowe

Dostępne u nas produkty cechują się doskonałymi parametrami oraz spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Rękawice nitrylowe mogą być wykorzystywane podczas przeprowadzania procedur chirurgicznych, zabiegów kosmetycznych, a także do ochrony dłoni podczas kontaktu z drugą osobą. Wykonane są z materiału o dużej wytrzymałości i rozciągliwości, dlatego dopasowują się do kształtu dłoni i ściśle do niej przylegają. Dzięki temu rękawice diagnostyczne sprawdzą się podczas wykonywania czynności wymagających precyzji i staranności. Oferowane rękawice nitrylowe wyróżniają się:

  • zaawansowanym składem materiału,
  • dobrym dopasowaniem i wrażliwością dotykową,
  • najwyższym poziomem jakości,
  • bezpudrową powierzchnią,
  • odpornością na działanie chemikaliów i środków drażniących,
  • doskonałą ochroną przeciw patogenami,
  • możliwością stosowania w wielu branżach,
  • wieloma rozmiarami do wyboru.

Oferowane rękawice diagnostyczne mają odpowiednie certyfikaty jakości, dlatego mogą być stosowane w warunkach klinicznych, gdzie wymaga się sterylności. Są odporne na czynniki zewnętrzne oraz pęknięcia. Rękawice nitrylowe zapewniają najwyższy komfort noszenia, gdyż nie zawierają pudru. Takie rozwiązanie sprawia, że nie powodują przesuszenia naskórka, a także nie stwarzają ryzyka zanieczyszczenia powierzchni, z którą będą miały styczność. Dodatkową zaletą jest to, że mogą być używane z preparatami dezynfekującymi, które nie oddziałują niekorzystnie na szczelność i trwałość rękawic diagnostycznych.

Projektowanie stron Studio Graficzne