Słodycze dla diabetyków

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Słodycze dla diabetyków Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Słodycze dla diabetyków, dla "osłodzenia" walki z chorobą

Dla osób zmagających się z przewlekłą chorobą, jaką jest cukrzyca, dieta wcale nie musi oznaczać rezygnacji z drobnych przyjemności. Jeżeli chcesz poprawić sobie nastrój i urozmaicić codzienny jadłospis, sięgnij po nasze słodycze. Cukrzyca nie zakazuje bowiem spożywania produktów słodzonych fruktozą, ksylitolem lub maltozą. To doskonały zamiennik, który jednocześnie pomaga zachować wyjątkowy smak przekąsek i nieść Ci odrobinę przyjemności. Słodycze dla diabetyków to specjalna gama produktów stworzonych z myślą o osobach ceniących sobie naturalny skład bez ulepszaczy. Co ważne, spożywanie żywności zawierającej fruktozę prowadzi do niższego wzrostu poziomu glukozy we krwi w porównaniu z żywnością zawierającą sacharozę lub glukozę. Dlatego oferta naszego sklepu, oprócz wyrobów medycznych zawiera również słodycze. Cukrzyca to poważna choroba, dlatego warto "osłodzić" sobie walkę z nią.

Smaczne słodycze dla diabetyków

Staramy się, abyś znalazł u nas produkty, które lubisz i po które sięgasz najchętniej. Dlatego gama zawierająca słodycze dla diabetyków składa się m.in.:

  •          cukierków- żelki, pianki, landrynki
  •          czekolady - śmietankowej, deserowej, gorzkiej, miętowej czy mlecznej
  •          wyrobów czekoladowych
  •          ksylitolków o różnych smakach
  •          przekąsek, śliwek, orzechów, batonów

Choć przestrzeganie diety jest równie ważne, co bieżące pomiary, badania i kontrole lekarskie, nie musi wiązać się z eliminowaniem takich produktów jak słodycze. Cukrzyca nie zabrania spożywania produktów, do których posłodzenia użyto zamienników cukru w odpowiednich proporcjach. Zwłaszcza, jeżeli profilaktycznie lub leczniczo w walce z chorobą nie zapominasz o aktywności fizycznej i spożywaniu lekkostrawnych potraw. Słodycze dla diabetyków tworzone są przez specjalistów do spraw żywienia, którzy dbają o ich odpowiedni ładunek energetyczny. Wartość kaloryczna idzie w parze ze smakiem i jakością, aby urozmaicić Twój deser, podwieczorek czy stać się pyszną przekąską.

Projektowanie stron Studio Graficzne