Konserwacja podłóg

Promocje

Konserwacja podłóg Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Utrzymane podłóg w czystości ma znaczenie nie tylko dla estetyki pomieszczenia, ale także dla bezpieczeństwa przebywających w nim osób. Na nawierzchni bytują bowiem mikroorganizmy, drobnoustroje oraz inne patogeny chorobotwórcze. Przenoszone są one na podeszwach obuwia, co zwiększa ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się groźnych dla zdrowia wirusów i bakterii. Koncentraty do mycia i konserwacji podłóg skutecznie usuwają z powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, a jednocześnie mają właściwości pielęgnacyjne i ochronne.

Mediclean – skuteczny preparat do podłóg

Oferowany produkty Mediclean znajdą zastosowanie w szpitalach, gabinetach kosmetycznych, ośrodkach medycznych oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie najwyższego poziomu higieny. Koncentrat do mycia podłóg doskonale czyści i usuwa nawet trudne zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnię lśniącą i pachnącą. Ponadto zabezpiecza ją warstwą ochronną, zapobiegająca uszkodzeniom i zarysowaniom. Preparaty Mediclean przeznaczone do codziennego użytku wyróżniają się:

  • uniwersalnym zastosowaniem do powierzchni z PCV, kamienia, paneli i terakoty,
  • dostępne jest w kilku wersjach zapachowych,
  • mają działanie bakteriobójcze oraz odświeżające,
  • przeznaczone są do mycia manualnego i maszynkowego.

Koncentrat do mycia podłóg jest bezpieczny dla otoczenia, nie powoduje podrażnień śluzówek i nie wydziela drażniących zapachów. Może być stosowany równocześnie ze środkami dezynfekującymi i nie wpływa niekorzystnie na ich skuteczność. Płyn Mediclean pozostawia powierzchnię lśniącą, a jednocześnie pokrywa ją warstwą wosku o właściwościach antypoślizgowych. Posiadamy również koncentraty Mediclean do prania dywanów czy preparaty do czyszczenia fug, mycia paneli, czy do dezynfekcji narzędzi.

Projektowanie stron Studio Graficzne