Do narzędzi

Promocje

Do narzędzi Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Dbanie o czystości i higienę narzędzi medycznych to podstawowa czynność, mająca na celu zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Nie zawsze jest możliwość stosowania jednorazowych wyrobów, dlatego w przypadku produktów wielorazowego użytku, konieczne jest przeprowadzanie dezynfekcji narzędzi. W ofercie Medmess znajdziesz ogromny wybór środków czystości do różnego rodzaju powierzchni wykonanych ze stali lub tworzyw sztucznych.

Środki do dezynfekcji narzędzi – skuteczne preparaty

Asortyment sklepu obejmuje produkty, które sprawdzą się nie tylko w branży medycznej, ale także gabinetach kosmetycznych i weterynaryjnych. Oferowane środki do dezynfekcji narzędzi pochodzą od sprawdzonych producentów i spełniają najwyższe normy jakości, gwarantujące ich skuteczność. Preparaty charakteryzują się natychmiastowym działaniem, dzięki czemu po przeprowadzeniu dezynfekcji narzędzi, są one gotowe do ponownego użytku. Mają właściwości neutralizacyjne oraz pielęgnujące, które nie wpływają niekorzystnie na żywotność wyrobów medycznych i pozamedycznych. Środki do dezynfekcji narzędzi przeznaczone są do usunięcia bakterii, grzybów, wirusów oraz drobnoustrojów bytujących na powierzchni. Ze względu na swoją skuteczność, można ich używać w stosunku do instrumentów chirurgicznych, które mają bezpośredni kontakt z tkankami. Oferowane preparaty do dezynfekcji narzędzi:

  • wyróżniają się szybkim działaniem,
  • skutecznie usuwają pozostałości organiczne, mikroorganizmy oraz wirusy i bakterie,
  • są w stanie poradzić sobie nawet z trudnymi i zaschniętymi zanieczyszczeniami,
  • redukują ryzyko zakażenia się groźnymi chorobami,
  • nie odbarwiają i nie odbarwiają nawet delikatnych materiałów,
  • mają właściwości antykorozyjne,
  • charakteryzują się wydajnością i łatwością w użyciu.

Stosowanie środków do dezynfekcji narzędzi jest niezbędne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się czynników chorobotwórczych. Preparaty są bezpieczne dla otoczenia, nie powodują podrażnień skóry ani śluzówek. Mogą być stosowane do doraźnej dezynfekcji narzędzi lub jako etap poprzedzający właściwą sterylizację.

Preparaty do dezynfekcji – szeroki wybór produktów

W sprzedaży mamy środki o różnych gramaturach oraz sposobie użycia. Wśród nich znajdziesz płyny do manualnej dezynfekcji narzędzi i do użycia w przeznaczonych do tego maszynach. Oferujemy preparaty w formie płynów, koncentratów, pian oraz chusteczek. Wszystkie wyróżniają się wysokim stopniem skuteczności i mogą być używane do większości narzędzi ze stali, miedzi, mosiądzu, cynku czy tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą! W ofercie mamy również preparaty do dezynfekcji rąk.

Projektowanie stron Studio Graficzne