Inhalator ultradźwiękowy

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Inhalator ultradźwiękowy Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Inhalator ultradźwiękowy - opis działania

Inhalatory ultradźwiękowe to urządzenia, które służą do podawania leków w postaci aerozolu bezpośrednio do dróg oddechowych pacjenta. Przy pomocy inhalatorów ultradźwiękowych podaje się głównie leki, które mają za zadanie rozrzedzić śluz i ułatwić jego odksztuszanie. Inhalatory wykorzystuje się również do podawania soli fizjologicznej, która skutecznie nawilża śluzówkę przy nawracających infekcjach.

Wśród największych zalet inhalatorów ultradźwiękowych wymienić można przede wszystkim to, że nie wymagają od pacjenta koordynacji wdechu z uwalnianą dawką leku. To cecha szczególnie istotna w przypadku przeprowadzania nebulizacji u dzieci i osób starszych. Ważną kwestią jest również sprawność działania inhalatorów ultradźwiękowych i ergonomia pracy. Obecnie urządzenia wyposażone są w funkcje umożliwiające regulowanie tempa nebulizacji, a mechanizm działania powoduje, że nie występują żadne straty zastosowanych leków.

Inhalator ultradźwiękowy w ofercie sklepu Medmess

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wiele urządzeń i akcesoriów medycznych, a wśród nich także nowoczesne inhalatory ultradźwiękowe, przeznaczone zarówno do leczenia dorosłych, jak i również dzieci. Oferowane inhalatory ultradźwiękowe to sprzęt najwyższej jakości, który wyposażony został w innowacyjne systemy działania, dzięki czemu wyróżnia się wysoką wydajnością i długotrwałym działaniem. Nasze urządzenia działają niezwykle cicho, są w pełni wygodne i komfortowe dla pacjenta. Pozwalają na wykorzystanie szerokiego spektrum leków, w tym m.in. antybiotyków czy antyseptyków. Przedstawiane modele inhalatorów ultradźwiękowych zawierają w komplecie wszelkie potrzebne komponenty do wykonania pełnej nebulizacji, w tym maskę dla dorosłych, maskę dla dzieci, ustniki i rurki.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą inhalatorów ultradźwiękowych. Zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.

Projektowanie stron Studio Graficzne