Nakłuwacz do glukometru

Filtry

Włączone filtry:

Promocje

Nakłuwacz do glukometru Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Nakłuwacz do glukometru - niezbędne dla diabetyków

Dla komfortowego przeprowadzania codziennej kontroli poziomu glukozy, oferujemy tani nakłuwacz. To niezbędny element glukometru lub samodzielne narzędzie pomiarowe, które daje możliwość szybkiego oraz precyzyjnego pobrania próbki krwi z opuszka palca lub płatka ucha. Tym, co wyróżnia nowoczesny, a jednocześnie tani nakłuwacz to możliwość kilkustopniowej regulacji głębokości nakłucia. Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze może być użytkowany również przez młodzież i osoby starsze. Tani nakłuwacz oprócz atrakcyjnej ceny ma spełniać zadanie użytkowe, czyli umożliwiać Ci przeprowadzanie miarodajnych pomiarów w każdych warunkach.

Nakłuwacze - jakie cechy są ważne

Na rynku jest szeroki wybór nakłuwacz dla cukrzyków. Kupując konkretny model trzeba dopasować go przede wszystkim do własnych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Dlatego wybierając przyrząd pomiarowy warto zwrócić uwagę na to, aby tani nakłuwacz jednocześnie:

  •          był kompaktowy, łatwy do przechowywania i transportu
  •          był intuicyjny w obsłudze i nieskomplikowany
  •          posiadał opcję wyboru głębokości nakłucia
  •          dawał możliwość wyboru różnych miejsc nakłucia
  •          miał zredukowany poziom wibracji podczas pomiaru
  •          był wyposażony w mechanizm usuwający lancet samoczynnie po zakończeniu badania - to ważne z punktu widzenie bezpieczeństwa, aby nie narażać się na niepotrzebne ukłucia

Tani nakłuwacz wcale nie musi być mało estetyczny. Modele oferowane przez nas wyróżniają się wysoką jakością, precyzją w pomiarze oraz designerskim wyglądem i ergonomicznym kształtem.

Projektowanie stron Studio Graficzne