Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: OMRON

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Kontrolowanie stanu zdrowia za pomocą przeznaczonych do tego urządzeń to kluczowa kwestia, aby zapobiec rozwojowi choroby. Ze sprzętu medycznego korzystają nie tylko lekarze i personel ośrodków medycznych, gdyż wiele z nich można używać w warunkach domowych. W tej kategorii wiele do zaoferowania ma firma Omron – światowy gigant zajmujący się produkcją urządzeń kontrolnych do przeznaczenia medycznego i pozamedycznego.


Omron – szeroka oferta produktów


W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment, na który składają się profesjonalne urządzenia pomiarowe. Marka Omron wyróżnia się innowacyjnością oraz stawia na ciągły rozwój technologiczny, dzięki czemu wypuszcza na rynek wysokiej jakości sprzęt. Wyróżnia się on dokładnością pomiarów oraz łatwą obsługą, z którą poradzą sobie osoby bez doświadczenia medycznego. Oferta Omron obejmuje urządzenia, taki jak:


  • nebulizatory,

  • termometry bezdotykowe,

  • inhalatory,

  • ciśnieniomierz,

  • monitory składu ciała,

  • wagi elektroniczne.

Wszystkie produkty od Omron spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wykonane są z trwałych materiałów, które są odporne na intensywną ekspliatrację. Ponadto urządzenia wyposażone są w nowoczesne systemy elektroniczne, które gwarantują szybki i dokładny pomiar. Na szczególną uwagę zasługują także nebulizatory i inhalatory, które mogą być używane przez dzieci w każdym wieku.


Zapraszamy do zapoznania z pełną gamą produktów Omron. W razie wątpliwości chętnie doradzimy w zakupach i odpowiemy na wszelkie pytania.

Projektowanie stron Studio Graficzne