Sami the Seal - inhalator Philips Respironics

1093268

5040

Producent: Philips

System do nebulizacji Philips Respironics Sami the Seal

Więcej szczegółów

229,00 zł brutto

8%

Więcej informacji

System do nebulizacji Philips Respironics Sami the Seal

Krzepiąca niezawodność Sami the Seal to inhalator o powietrza o zabawnym kształcie połączona z wysoce efektywnym nebulizatorem SideStream, przeznaczona do stosowania w leczeniu dzieci przy pomocy terapii aerozolowej w krótkich cyklach. Ułatwia zachowanie zgodności z zaleceniami dotyczącymi terapii. Solidny i niezawodny System został zaprojektowany z myślą o częstym użytkowaniu w warunkach szpitalnych, doskonale sprawdzi się jednak jako solidne i niezawodne urządzenie do stosowania w leczeniu domowym.

Po prostu super!
Model Sami jest przeznaczony do ciągłego stosowania, dzięki czemu nadaje się do częstego użycia zarówno w warunkach szpitalnych, jak i domowych. Wyposażony jest we wbudowany mechanizm zabezpieczający przed przegrzaniem. Nebulizator SideStream wielokrotnego użytku Nebulizatory SideStream mogą być używane z popularnymi lekami do wdychania. Umożliwiają ich szybkie i skuteczne podawanie. Aktywny układ Venturi nebulizatorów SideStream zapewnia dodatkowy przepływ powietrza, niezależnie od powietrza ze sprężarki, co pozwala skrócić cykl leczenia*.
Maska pediatryczna z wizerunkiem żółwika Tuckera Maska pediatryczna z postacią zwierzątka ogranicza gromadzenie się aerozolu w okolicy oczu*.

Dane techniczne:
Producent Philips Respironics
Gwarancja 2 lata
cykl leczenia 6 - 8 min
zasilanie 230 V/50 Hz
maksymalne ciśnienie sprężarki 43.5 psi
średnia prędkość przepływu 6 litr/min (przy 10 psi)
zabezpieczenie przed przeciążeniem cieplnym

Dodatkowe informacje:
W zestawie maska z wizerunkiem żółwika Tuckera | Zgodny ze sprawdzoną technologią SideStream | Solidna konstrukcja, odpowiednia do stosowania w warunkach szpitalnych i domowych

wymiary 267 x 155 x 226 mm
masa 1600 g

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sami the Seal - inhalator Philips Respironics

Sami the Seal - inhalator Philips Respironics

System do nebulizacji Philips Respironics Sami the Seal

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Projektowanie stron Studio Graficzne