Mezo Roller 2,0mm

Mezo Roller 2,0mm Zobacz większe

U/MR200

5704

Producent: Genoscope

Mezo Roller, to specjalistyczne, nowoczesne i bardzo skuteczne urządzenie do pielęgnacji skóry. Opracowano go w oparciu o najnowsze badania z dziedziny medycyny estetycznej. Jest to medyczne, profesjonalne urządzenie łączące w sobie możliwości terapii odbudowującej jak i wzmacniającej komórki warstwy powierzchniowej całego ciała.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

81,00 zł brutto

23%

Więcej informacji

http://serum2h.pl/index.hyperesources/wykres-mezo.jpg


Tradycyjne sposoby odżywiania cery sięgają jedynie tylko do górnych warstw naszej skóry, na efekty często potrzeba dużo czasu, ponieważ średnia poziomu absorpcji naszej skóry jest dość mała. W rezultacie nie możemy w pełni wykorzystać wszystkich składników aktywnych, które znajdują się w drogich kremach jak np. Serum2h, które stosujemy.

Mezo Roller, to specjalistyczne, nowoczesne i bardzo skuteczne urządzenie do pielęgnacji skóry. Opracowano go w oparciu o najnowsze badania z dziedziny medycyny estetycznej. Jest to medyczne, profesjonalne urządzenie łączące w sobie możliwości terapii odbudowującej jak i wzmacniającej komórki warstwy powierzchniowej całego ciała. Zabieg przy pomocy mezo Rollera polega na umożliwieniu bezpośredniego wprowadzenia do skóry substancji aktywnych, zawartych w kosmeceutykach.

Mezo Roller, to urządzenie wyposażone w ruchomy wałek z 200 cieniutkimi tytanowymi igiełkami. Urządzenie bazuje na opatentowanej technologii DTS „Diskneedle Therapy System” (system terapii opartej na mikronakłuciach). Te cienkie i krótkie igiełki na dysku, gwarantują brak urazów oraz maksymalną efektywność zabiegu. Urządzenie wykonuje mikrokanaliki, którymi do skóry dostarczane są substancje aktywne. Zabieg jest znany ze swej skuteczności, a efekty jego zostały naukowo udowodnione - zwiększa penetrację składników odżywczych, a mikroskopijne otworki powstające podczas terapii ułatwiają dopływ stosowanych preparatów
ZASTOSOWANIE

   blizny zanikowe potrądzikowe;
   korekta tzw. "brzuszków pociązowych";
   likwidacja cellulitu i rozstępów;
   hamowanie procesów starzenia skóry;
   niwelowanie zmarszczek;
   przebudowa i wzmocnie skóry.

UWAGA: kupując produkt, wybierz żądaną długość igieł.


MezoRoller stosowany jest przy różnych problemach, nie tylko skórnych, podobnie jak klasyczna mezoterapia. W trakcie zabiegu, po skórze przesuwany jest roller, który wytwarza co najmniej 500 000 kanalików w ciągu 10 minut. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje w kilka godzin po zabiegu.
1. Urządzenie do Mezoterapii, alternatywa do zabiegów laserem i chirurgii plastycznej.

2. MezoRoller wytwarza na skórze mikroskopijne kanaliki - mikrouszkodzenia, powodując stymulację kolagenu I elastyny.

3. Zadaniem MezoRollera jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Powoduje to wzrost przepływu krwi w skórze, co pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu I elastyny.

4. Dzięki zabiegom przy użyciu MezoRollera, skóra wolniej się starzeje, jest dobrze nawilżona, elastyczna i gładka. Usuwane są również zmarszczki, bruzdy, blizny, rozstępy i cellulitis.

5. Nowoczesna technologia zastosowana w MezoRollerach gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania.

Tradycyjne sposoby odżywiania cery sięgają tylko do górnych warstw naszej skóry. Na konkretne efekty często potrzeba dużo czasu, ponieważ średni poziom absorpcji ludzkiej skóry jest dość ograniczony. W rezultacie nie możemy w pełni wykorzystać wszystkich aktywnych składników, które znajdują się w wysokiej jakości kremach jak np. Serum2h.

MezoRoller to specjalistyczne, nowoczesne i bardzo skuteczne urządzenie do pielęgnacji skóry. Opracowano go w oparciu o badania nowej generacji jest to medyczne, profesjonalne urządzenie łączące w sobie terapie odbudowujące i wzmacniające komórki warstwy powierzchniowej całego ciała. Zabieg przy pomocy Rollera polega na bezpośrednim wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych, zawartych w kosmeceutyku Serum2h.

MezoRoller to urządzenie wyposażone w ruchomy wałek z 200 igiełkami. Urządzenie bazuje na systemie terapii opartej na mikronakłuciach. Te cienkie i krótkie igiełki na dysku, gwarantują brak urazów i maksymalną efektywność zabiegu. Urządzenie wykonuje mikrokanaliki, którymi do skóry dostarczane są substancje aktywne, leczenie jest znane ze swej skuteczności i zostało naukowo udowodnione, zwiększa ono penetrację składników odżywczych a mikroskopijne otwory powstające przy terapii ułatwiają dopływ stosowanych preparatów linii Serum2h, dzięki temu nasze niższe poziomy skóry chłoną cenne składniki odżywcze.

ZASTOSOWANIE

MezoRoller stosowany jest przy różnych problemach, nie tylko skórnych, podobnie jak klasyczna mezoterapia. W trakcie zabiegu, po skórze przesuwany jest roller, który wytwarza co najmniej 500 000 kanalików w ciągu 10 minut. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje w kilka godzin po zabiegu.

Zabieg wykonywany jest na następujących okolicach:

TWARZ
- niwelowanie zmarszczek
- rewitalizacja
- rozjaśnianie skóry i usuwanie przebarwień
- odmładzanie okolic oczu
- odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni
- redukcja podwójnego podbródka
- regeneracja komórek
- wygładzenie zmarszczek
- zmniejszenie porów
- blizny zanikowe potrądzikowe
- hamowanie procesów starzenia skóry
- przebudowa i wzmocnie skóry

CIAŁO
- poprawa jędrności skóry
- zmniejszenie cellulitu
- terapia przeciw rozstępom
- usuwanie miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej
- korekta tzw. "brzuszków pociążowych"
- hamowanie procesów starzenia skóry
- przebudowa i wzmocnie skóry

WŁOSY
- wzmacnianie cebulek włosów
- przeciwdziałanie wypadaniu włosów

JAK POWINIEN PRZEBIEGAĆ ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM DERMA ROLLER:
1. Dobieramy MezoRoller z właściwą długością igieł do określonego obszaru skóry, który ma być poddany zabiegowi (mleczko + roller – ciało;
   krem + roller – twarz i okolice)
2. Zawsze przed użyciem zdezynfekuj MezoRoller
3. W razie potrzeby zastosuj środek znieczulający
4. Zmyj środek znieczulający gdy już zadziała
5. Zastosuj odpowiedni preparat z linii Serum2h w zależności od obszaru skóry poddanemu zabiegowi
6. Poruszaj MezoRollerem tam i z powrotem poziomo i pionowo, oraz po przekątnych co najmniej 4-5 razy w obszarze terapii (cały proces
   powinien zajmować nie dłużej jak 10 min)
7. Spłucz zastosowany preparat przy użyciu wody.

Mikronakłucia rollera pobudzają proces namnażania włókien kolagenowych, dzięki czemu, skóra w naturalny sposób się odmładza. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje znacznie szybciej niż w klasycznej mezoterapii. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

WAŻNE
Nie udostępniaj urządzenia innym osobom, ani nie używaj go ponownie bez dezynfekcji
Zaleca się wykonywanie zabiegu nie więcej jak 3 razy w miesiącu
Z właściwą dezynfekcją urządzenie może być stosowane do 15 razy
Serię stanowią 4 zabiegi
Nie stosować na otwarte rany

Specyfikacja produktu MezoRoller:
Waga: 50g (łącznie z opakowaniem), Wymiary: 16cm x 3.5cm x 5.5cm, Kolor: biały i pomarańczowy lub transparentny i pomarańczowy, Igiełki: stal nierdzewna lub ze stopu tytanu (my sprowadzamy tylko tytanowe), Rozmieszenie igieł: 8 rzędów (200 igieł), Sterylizacja: Gaz EQ, Gamma, alkohol (90% +), Użytkowanie: wielokrotne (po każdorazowej sterylizacji), Długość igieł: 0.2mm /0.25mm /0.3mm /0.5mm /0.75mm /1.0mm /1.5mm /2.0mm /2.5mm /3.0mm, Ostrzeżenia: na opakowaniu, Instrukcja: na opakowaniu, Standardy: ISO 11137, CE, FDA

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mezo Roller 2,0mm

Mezo Roller 2,0mm

Mezo Roller, to specjalistyczne, nowoczesne i bardzo skuteczne urządzenie do pielęgnacji skóry. Opracowano go w oparciu o najnowsze badania z dziedziny medycyny estetycznej. Jest to medyczne, profesjonalne urządzenie łączące w sobie możliwości terapii odbudowującej jak i wzmacniającej komórki warstwy powierzchniowej całego ciała.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Projektowanie stron Studio Graficzne