Hydrożelowe na oparzenia, rany, otarcia

Promocje

Hydrożelowe na oparzenia, rany, otarcia W tej kategorii nie ma produktów.

Opatrunek hydrożelowy - pierwsza pomoc przy oparzeniach

Opatrunek hydrożelowy został stworzony z myślą o ranach i urazach, które są efektem oparzeń. Jego celem jest nie tylko zabezpieczenie uszkodzonego miejsca przed zanieczyszczeniem, ale również przyspieszenie gojenia. Skuteczny opatrunek hydrożelowy, dzięki swojemu zaawansowanemu działaniu i innowacyjnej technologii Profast jest niezbędny w każdej apteczce. Tworzy on wilgotne, optymalne środowisko dla fizjologicznego procesu gojenia. To szczególnie ważne nie tylko z punktu medycznego, ale również estetycznego. Opatrunek hydrożelowy zapobiega bowiem powstawaniu strupa, który z kolei jest przyczyną szpecących blizn.

Opatrunek hydrożelowy, aby koić i regenerować miejsca po oparzeniach

Wiele osób nie do końca zdaje sobie sprawę jak prawidłowo reagować w sytuacji oparzenia. Opatrunek hydrożelowy warto mieć pod ręką w swojej domowej apteczce, aby:

  •          przyspieszyć proces gojenia ran o 200%
  •          natychmiastowo odczuwać ulgę oraz ukojenie
  •          zabezpieczyć się przed ryzykiem powstania blizny
  •          nałożyć opatrunek, który może utrzymywać się na ranie nawet przez 3 doby co jest rozwiązaniem wygodnym i ekonomicznym
  •          czuć się komfortowo, ponieważ opatrunek hydrożelowy nałożony na ranę daje wrażenie "drugiej ręki" poprzez swoją delikatną strukturę
  •          zapewnić dopływ powietrza do miejsca oparzenia i stworzyć wilgotne środowisko
  •          skutecznie zabezpieczyć ranę, aby nie dostało się do niej zabrudzenie, woda lub bakterie

Opatrunek hydrożelowy występuje w kilku ergonomicznych kształtach, dzięki czemu może być wygodnie umieszczany na różnych częściach ciała.

Projektowanie stron Studio Graficzne